Poznaj nas

Rozejrzyjmy się wokół! Czyż nie wszystko co najlepsze znajduje się w naturze?

Na co dzień każdy z nas otacza się wieloma produktami. Pewne z nich mają dobry skład, inne zaś... lepszy. My chcieliśmy być tym drugim. Od samego początku byliśmy ukierunkowani na to, aby nasze produkty służyły nam samym oraz innym.

Chcieliśmy, aby nasze produkty były naturalne.

Chcieliśmy, aby skład naszych produktów był przejrzysty.

Chcieliśmy mieć całkowitą pewność, że to co opuszcza nasze włości jest najlepsze.

Chcieliśmy, aby z ust naszych klientów wybrzmiewało "To jest świetne!".

I ruszyła maszyna!

Bilovit to grono ludzi z pasją oraz świadomością, że wysokojakościowe produkty wpływają na nasze dobre samopoczucie oraz zdrowie. Bilovit stworzyliśmy właśnie dla Was!

I szczerze się przyznamy, nie zwalniamy tempa ani na moment - stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty. W naszym sklepie znajdziecie już nie tylko naturalne olejki eteryczne, ale również dyfuzory, produkty z działu Eko dom, Sauna, Oleje zimnotłoczone i wiele więcej!

Wprowadzając do oferty nowe, wartościowe produkty mamy na uwadze przede wszystkim pozytywny wpływ na jakość życia naszych klientów... na Waszą jakość życia!

Naturalne olejki eteryczne, które znajdziecie w naszym sklepie pochodzą... z całego świata! 

Jak to mówią - każdy ma swoje miejsce.
Podobnie jest z roślinami - każda rośnie w swoim miejscu, w przeróżnych zakątkach Ziemi. Olejki eteryczne sprowadzamy od niewielkich producentów znajdujących się w miejscu, gdzie dana roślina występuje. Czasami są to Filipiny, innym razem Nepal, Indie, Włochy, Ekwador, Francja... i inne.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy transportować potężnych ilości surowca, co jest dla nas bardzo istotne pod względem ekologii

Olejki eteryczne znajdujące się w naszej ofercie posiadają badania GC/MS (chromatografia gazowa i spektrometria mas), które potwierdzają ich jakość oraz czystość.

Rzetelnie dbamy o to, by olejki eteryczne nie były wystawiane na światło słoneczne, a dostęp do tlenu był ograniczony do minimum, dzięki czemu nie dochodzi do ich utlenienia czy też degradacji.

Naszą misją jest umożliwienie każdemu na korzystanie z właściwości olejków eterycznych, dlatego pomijamy wszelkich pośredników i tym samym jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkt w możliwie jak najniższej cenie

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy Państwa wątpliwości.

E-mail:  kontakt@bilovit.com

Telefon: 12 312 05 54

Produkt dodany do listy życzeń