Naturalne kadzidło - Smocza Krew

Szałwia biała (indiańska) w formie naturalnego kadzidła od wieków stosowana była w ceremoniach rytualnych w celu odkażenia i oczyszczenia pomieszczenia z negatywnej energii oraz złych emocji. Smocza krew (jasnoczerwona żywica pozyskiwana z drzewa smoczego) dodana do szałwii potęguje jej oczyszczającą moc. Piękny, mistyczny aromat kadzidła sprzyja skupieniu oraz koncentracji.

Dostępny
20,90 zł

Zobacz także

 

Pęczek Smocza Krew do palenia


Kadzidło Smocza Krew (Dragon's Blood) to pęczek białej szałwii nasączony jasnoczerwoną żywicą z drzewa Dracaena (Dracaena Draco). Kadzidło charakteryzuje się mocnym i ziołowym, a zarazem korzenno-słodkim zapachem.

Początki stosowania szałwii białej do okadzania i wytwarzania dymu sięgają tradycji rdzennych plemion Indian. Podczas rytuałów szamańskich biała szałwia bywa palona jako kadzidło, a proces ten nosi nazwę - smudging. Szamani po rozpaleniu liści szałwii, rozprowadzają dym po ciele i osobach, które biorą udział w ceremonii. Wierzenia wskazują, że dym oczyszcza duszę oraz ciało z negatywnej energii, a także zapewnia ochronę przed złymi duchami. Kojący i relaksujący zapach smoczej krwi wzmacnia oraz usuwa negatywne uczucia i myśli, potęguje działanie szałwii białej.

Zawarte w białej szałwii olejki eteryczne wydzielają się nie tylko podczas palenia, ale także podczas pocierania. Szałwia biała działa łagodząco na alergie, pomaga w łagodzeniu dolegliwości układu trawiennego i oddechowego, a także poprawia koncentrację i jakość snu.

  • Długość kadzidła: ok. 7-12 cm
  • Waga: ok. 25-30 g
  • Kraj produkcji i pozyskiwania: USA

Sposób użycia:

  1. Weź do ręki kadziło i podpal jego końcówkę.
  2. Utrzymując ciągłość płomienia, odczekaj aż kadzidło zacznie się palić.
  3. Zauważając na kadzidle mały płomień - zgaś je poprzez zdmuchnięcie.
  4. Kadzidło zacznie intensywnie dymić.

Po zakończeniu kadzenia pozostaw kadzidło na ceramicznej lub kamiennej podstawce do chwili aż samodzielnie zgaśnie, bądź w razie potrzeby zgaś je.

Kadzidło można również palić na węgielkach trybularzowych, po wcześniejszym skruszeniu.

Środki ostrożności:

Nigdy nie pozostawiaj odpalonego kadzidła bez nadzoru. Produkt trzymaj z dala od dzieci oraz zwierząt.

Skład:

Szałwia biała (Salvia Apiana)*, żywica z draceny smoczej (Dracaena Draco).

*produkt pochodzący z upraw (co nie wpływa na populację szałwii białej, która uznana jest za gatunek zagrożony).

Nuty zapachowe
Korzenne
Ilość
1 sztuka
Bilovit
KAD-DB-PECZ
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń