Nebulizator olejków eterycznych z ceramiczną nakładką

Nebulizator to aktualnie jedyne znane urządzenie dostępne na rynku, które wydobywa najbardziej intensywny aromat z olejków eterycznych. Nebulizator marki Bilovit działa bez użycia wysokiej temperatury i wody, dzięki czemu nie zmienia składu olejków eterycznych (zachowuje wszystkie właściwości terapeutyczne naturalnych olejków). Ten model jest bardzo niewielkich rozmiarów, dlatego może być używany nawet w biurze.

Dostępny
199,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h

Zobacz także

 

Szklany nebulizator do aromaterapii


Dyfuzor do olejków eterycznych od marki Bilovit zaprojektowany został z uwzględnieniem najważniejszych wartości płynących z aromaterapii. Do produkcji wykorzystano naturalne i bezpieczne materiały - drewno kauczukowe, szkło i ceramikę, które nie wchodzi w żadne reakcje z olejkami - ekstrakty zachowują czystość chemiczną i wszystkie istotne właściwości.

Urządzenie jest łatwe w użyciu, wygodne i przede wszystkim - bardzo skuteczne. Choć stworzone przede wszystkim z myślą o miłośnikach aromaterapii, zyskuje coraz więcej zwolenników, od profesjonalistów po amatorów - wszystkich, którzy cenią naturalne podejście do zdrowia i samopoczucia.

Nebulizator - co to jest?

Nebulizator to urządzenie, które działa w oparciu o technologię zimnej dyfuzji. Dzięki zastosowaniu powietrza pod dużym ciśnieniem, olejek eteryczny rozbijany jest na bardzo drobne cząsteczki, tworząc delikatną mikromgiełkę. Zapach uwalniany jest szybko i równomiernie, nawet na dużych powierzchniach.

Ten dyfuzor działa bez użycia wysokiej temperatury i wody, co pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału terapeutycznego olejków. Aromat jest intensywny i głęboki, a lekkość mgiełki sprawia, że zapach nie przytłacza i utrzymuje się w powietrzu nawet kilka godzin.

Nebulizator - zastosowanie

Nebulizator może być stosowany w czasie aromaterapii i wszelkiego rodzaju inhalacji - mgiełka jest tak delikatna, że umożliwia szybkie wchłanianie olejku do płuc. To też doskonały sposób, by zneutralizować nieprzyjemne zapachy, odświeżyć i zdezynfekować wnętrza. Przy użyciu odpowiedniego olejku eterycznego, profesjonalny dyfuzor oczyści powietrze z chorobotwórczych bakterii i innych drobnoustrojów, które trudno wyeliminować w inny sposób.

Nebulizator olejków eterycznych marki Bilovit nadaje się do rozpylania wszystkich typów ekstraktów, jedynym ograniczeniem jest... aktualna potrzeba. Warto jednak pamiętać, że najlepsze efekty można osiągnąć stosując tylko olejki najwyższej jakości.

Profesjonalny dyfuzor - jak używać?

Nebulizator składa się z drewnianej podstawy i szklanej komory, na szczycie której znajduje się ceramiczna przykrywka rozprowadzająca. Obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa i nie powinna przysporzyć żadnych trudności.

Po zdjęciu dyszy rozprowadzającej do szklanej komory należy zaaplikować wybrany olejek eteryczny (ok. 1 - 2 ml), następnie umieścić nakładkę z powrotem na miejscu i wybrać odpowiedni tryb pracy, korzystając z pokrętła umieszczonego na drewnianej podstawie. Urządzenie wówczas podświetli się na kolor żółty.

Zaleca się regularne czyszczenie nebulizatora - szkło wystarczy wypłukać alkoholem (np. izopropylowym lub etylowym) i pozostawić do wyschnięcia. Czynność powinno się powtarzać w zależności od częstotliwości użytkowania (przy codziennym stosowaniu raz w tygodniu). Warto pamiętać, by wyczyścić urządzenie także (każdorazowo) przy zmianie aromatu.

Tryb działania:

Nebulizator pracuje w trybie przerywanym: 2 minuty pracy, 3 minuty przerwy.

Nie należy używać nebulizatora dłużej niż 3 godziny.

Użytkowanie:

Dyfuzor posiada pokrętło mechaniczne, dzięki któremu możemy regulować moc działania. Po 15-20 minutach pracy zapach olejku powinien bez problemu rozprzestrzenić się na obszarze 20-30 m2.

By zdjąć szklaną część z drewnianej podstawy należy użyć odrobinę siły, jednocześnie przekręcając słoiczek. Montowanie działa na zasadzie wciśnięcia, z jednoczesnym lekkim wkręcaniem.

Dane techniczne Parametry
Wysokość: 15,5 cm
Kolor: Brązowy
Materiał: Szkło + Drewno kauczukowe + Ceramika
Automatyczny wyłącznik: Nie
Powierzchnia działania: 30 m2
Zasilanie: DC 5V 1000mA
Pojemność: 30 ml
Gwarancja: 24 miesiące
Długość przewodu: 142 cm
Bilovit
BIOL-DYF-03
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń