Sosnowe wiadro do sauny - 4 litry

Sosnowe wiadro do sauny Bilovit to praktyczny oraz przydatny element każdej sauny. Dzięki swemu minimalistycznemu stylowi wpasowuje się w każdą saunę - nowoczesną, a także tradycyjną. Wiadro powstało z myślą o wysokich temperaturach oraz wilgoci, panujących w każdej saunie. Dołączona wkładka plastikowa pozwala utrzymać ceber w czystości.

Obecnie brak na stanie
99,90 zł

 

Ceber sosnowy do sauny z wewnętrznym wkładem


Sosnowe wiadro to przydatny element każdej sauny. Dzięki swemu minimalistycznemu stylowi wpasowuje się w każdą saunę - nowoczesną, a także tradycyjną. Wiadro powstało z myślą o wysokich temperaturach oraz wilgoci, panujących w każdej saunie. Wiaderko może posłużyć do polewania kamieni wodą. Ceber jest w pełni drewniany i dodatkowo posiada szczelny wyjmowany wkład z tworzywa sztucznego, który zapewnia jego dłuższą żywotność oraz łatwość czyszczenia.

W razie potrzeby czyścić letnią wodą z naturalnym środkiem czyszczącym za pomocą ściereczki. Pamiętaj, aby po zakończeniu sesji w saunie opróżnić wiadro. Nie należy pozostawiać go w gorącej oraz wilgotnej saunie po skończonym seansie w saunie.

Pojemność:

4 litry

Rozmiar:

  • szerokość: 26 cm
  • wysokość: 22 cm
  • wysokość z uchwytem: 27cm

Materiał:

Drewno sosnowe

Materiał
Drewno sosnowe
Tworzywo sztuczne
Pojemność
4 litry
Bilovit
BIOL-SAU-01
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń

Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymać kod rabatowy na zakupy oraz być na bieżąco z aktualnymi promocjami.