Sosnowy termometr z higrometrem do sauny - do 120 stopni Celsjusza

Termometr oraz higrometr to standardowe akcesoria do sauny - pozwalają bowiem określić wysokość panującej temperatury oraz wilgotność, która panuje w saunie. Połączenie obu tych urządzeń tworzy termohigrometr. Dzięki niemu każdy bywalec jest w stanie bezpiecznie korzystać z właściwości gorącego powietrza i pary.

Dostępny
119,90 zł
Wysyłka w ciągu 24h

 

Dwa w jednym: termometr oraz higrometr


Termometr z wilgotnościomierzem to urządzenia pomiarowe wysokiej jakości, gdzie dwa zegary bardzo precyzyjnie oraz w czytelny sposób ukazują warunki panujące w saunie. Termohigrometr wykonany jest z jasnego drewna sosnowego, dzięki czemu urządzenie nie nagrzewa się. Termometr/higrometr posiada tylne mocowanie, dzięki czemu może być bezpiecznie zamontowany na ścianie sauny. Dzięki swemu minimalistycznemu stylowi wpasowuje się w każdą saunę - nowoczesną, a także tradycyjną.

Optymalne temperatury w saunie wynoszą około 65-80 stopni Celsjusza - jest to zalecana temperatura ze względu na poziom samopoczucia, zdrowia oraz możliwości organizmu, dlatego warto posiadać dostęp do termometru w saunie, z którego będziemy w stanie odczytać ilość stopni Celsjusza. Dzięki parametrom na higrometrze będziemy w stanie odnotować, w jakich warunkach czujemy się najbardziej komfortowo.

Parametry termometru:

od 0 do 120 stopni Celsjusza

Parametry higrometru:

od 0 do 100%

Rozmiar:

  • wysokość: 14 cm
  • szerokość: 26 cm
  • grubość: 3 cm

Materiał:

Drewno sosnowe.

Materiał
Drewno sosnowe
Bilovit
BIOL-SAU-04
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń

Otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy!

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymać kod rabatowy na zakupy oraz być na bieżąco z aktualnymi promocjami.